Kancelaria
Transportowa
Transcare

Nasza kancelaria została stworzona aby pomagać firmom transportowym dostosowywać się do ciągle zmieniających się przepisów.

Oferowane usługi skierowane są do Przedsiębiorców wykonujących zarówno krajowy jak i międzynarodowy przewóz osób lub rzeczy.

Specjaliści

Kancelarię tworzy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przepisów odnoszących się do sektora transportu.

Partnerzy

Naszym partnerom biznesowym pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania. Dokładamy również wszelkich starań aby zarówno wymogi jak i proponowane rozwiązania były dla wszystkich zrozumiałe, jak najmniej zawiłe i akceptowalne przez Pracodawcę i Pracowników.

Opieka

Dzięki doświadczeniu w pracy z firmami transportowymi oraz znajomości aktualnej sytuacji na ryku jesteśmy w stanie zapewnić pełną opiekę na najwyższym poziomie. Kancelaria świadczy rzetelne usługi między innymi z zakresu analizy naruszeń, tworzenia ewidencji czasu pracy, rozliczania płac minimalnych na terytoriach innych krajów, optymalizacji kosztów zatrudnienia, tworzenia dokumentacji kadrowej, doradztwa prawnego oraz szkoleń.

Narzędzia
na których pracujemy

Profesjonalne narzędzia, na których pracujemy wykorzystywane są również przez służby kontrolne dlatego bez żadnych obaw zapewniamy wsparcie oraz reprezentację Przedsiębiorcy podczas kontroli takich instytucji jak ITD czy PIP.

0%
PRESENTATION

Pomagamy

Pomagamy również w przypadkach bardzo trudnych, takich jak przemyt imigrantów, którzy nielegalnie dostają się do pojazdów. Decydując się na współpracę z naszą kancelarią zyskają Państwo czas, poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość, że każda wydana złotówka nie jest zmarnowana lecz stanowi inwestycję w rozwój Państwa firmy.

team-1

William Melanson

Chief Legal Officer

William has built a reputation as a legal industry innovator, both on the legal and business fronts alike.

team-2

Dreama Leos

Risk Manager

Dreama is a Risk manager who uses her knowledge and skills to help clients to overcome crisis.

team-3

Roberto Johnson

Legal Officer

When it comes to legal questions, we all call for Roberto. His experience and skills are valuable and helpful.